MÖBLER / Bord / Skrivbord 9579627

nr 957 9627

Skrivbord

tidigt 1900-tal, Bemålat, längd: 120 cm, djup: 60 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 april 2015
kl 18:05:48